Navštivte nás také na FB

Chci koupit > Rodinné domy >
Řadový RD 4+kk s garáží, dalším park.st. a zahradou v HK, Plotiště n.L.
Evid. č.: 616123
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Rodinné domy
Region:
Město: Hradec Králové
Status: B - Velmi úsporná
Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům o velikosti 4 + kk s průchozí garáží, dalším parkovacím stáním a zahradou v Hradci Králové - Plotištích nad Labem.

Jedná se o II. etapu projektu „Meruňková“, výstavby 12-ti rodinných domů určených pro 4-6 člennou rodinu, velikosti 4+kk a 5+kk na vlastním pozemku o výměře 230 až 300 m2 s průchozí garáží, zahradou, dalším parkovacím stáním a terénními úpravami v okolí domu.

Novostavby 4+kk jsou navržené jako energeticky nízkonákladové, dvoupodlažní rodinné domy s dispozicí: 1. NP – předsíň, šatna, technická místnost, kuchyň, obývací pokoj s jídelnou a vstupem na terasu, toaleta s umyvadlem a průchozí garáž, 2. NP – hala, ložnice, 2 samostatné pokoje, koupelna s vanou a toaleta. Objekt je moderní montovaná dřevostavba s pultovou střechou a sendvičovými zateplenými stěnami. Topení je ústřední elektrické - podlahové a k dispozici je samostatný komínový průduch pro krbové topení. Váš dům bude dodaný „na klíč“ – včetně ukončujících povrchových úprav a vybavení koupelny, WC i kuchyňské linky a to dle velké výběrové škály daných standardů. V projektu je možné provést drobné úpravy dle Vašeho přání. Nemovitost je možné financovat pomocí hypotéčního úvěru. Nabízíme vyřízení hypotéky u většiny finančních institucí v ČR. 

5.490.000,- Kč
Realitní makléř:
Ing. Petr Zbudil
Uhelná 868/3, 500 03 Hradec Králové

Telefon:
+420 725 845 627
E-mail:
petr.zbudil@okoreality.cz
Realitní kancelář OKOreality.cz se prezentuje na serverech České reality, Reality Hradec Králové, Byty Hradec Králové a Pozemky Hradec Králové.